Kdo zvítězí v Londýně 2014?

 
V červnu se budou v Londýně předávat prestižní ceny Loyalty Awards 2014. Věřím, že tentokrát už nebude chybět zástupce z České republiky. Stačí včas poslat přihlášku a nebát se prezentovat svoje úspěchy. Zbývá už jen 5 týdnů, pojďte se zapojit!
   
Call for Entries

Loyalty Awards EMEA se stávají zavedenou soutěží. Letos proběhne už třetí ročník. Porota složená ze zásadních osobností oboru bude v dubnu vybírat nejlepší, nejinovativnější a nejefektivnější věrnostní programy či retenční iniciativy. O soutěž je velký zájem, přihlašují do ní desítky firem z celého regionu Evropa, Blízký východ a Afrika. V předchozích dvou ročnících bohužel úplně chyběli zástupci České republiky. Přitom na nejvyšší příčky dosáhly programy z Polska, Ruska nebo Turecka, které bychom měli lehce porazit.

Stoprocentně máme šanci

Proč si myslím, že máme na vítězství v několika kategoriích? Byl jsem přímo u zdroje. Už dvakrát jsem se podílel na výběru vítězů a přečetl jsem za ty dva roky stovky přihlášek. Hodnocení je velmi spravedlivé a porota přihlíží k zemi původu, což se projevuje například ve shovívavosti k anglickým formulacím v přihlášce. Jsem si více než jistý, že v Čechách máme skvělé iniciativy plně srovnatelné svojí úrovní a výsledky. Je to soutěž, proto platí pravidlo, že kdo se nepřihlásí, zcela jistě nevyhraje.

Porota

V porotě zasedají skutečné osobnosti jako prezident Aimia Jan-Pieter Lips, Clive Humby (Humby&dunn), Susan Rose (Zinc), Andrew Swaffield (Avios), Graeme Thomson (Premium Marketing Group) nebo Peter Wray (Loyaltymatters.com). Tito lidé se věnují věrnostním programům většinou skoro tolik let, co já jsem na světě. Například pan Lips vede společnost Aimia, která patří ke třem nejdůležitějším firmám v oboru, jednou z jejich aktivit je provozování koaličního programu Nectar po celém světě. Pan Humby představuje absolutní legendu věrnostních programů srovnatelnou s Davidem Ogilvym v reklamě.

Soutěž je otevřena do 12. února 2014

Rozčlenění soutěže do 24 kategorií zajišťuje přehlednost a srovnávání pouze podobných programů. Přihlásit se mohou značky či organizace, které operují v regionu a jsou v přímém vztahu se svými zákazníky. Agentury a provozovatelé služeb mohou asistovat svým klientům ve vyplnění přihlášky. Každý účastník posílá přihlášku v rozsahu 1000 slov, tedy maximálně dvou stran A4.V každém případě se přihlíží především k výsledkům, které daná iniciativa značce přinesla. Není to soutěž krásy a kreativity, mnohem víc to připomíná EFFIE. Výsledky jsou rozhodující.

Tajný tip

Čím více budete konkrétní a přesvědčíte porotu o prezentovaných výsledcích, tím větší budete mít větší šanci na vítězství. My Češi býváme často velmi rezervovaní v prezentování dosažených úspěchů. V případě Loyalty Awartds to však není na místě. Všechny citlivé údaje se v přihlášce označují “Not for Publication” a organizátoři to striktně dodržují. Musím se přiznat, že jsem byl v tomto ohledu příjemně šokován. Porota citlivé materiály nedostává “domů”, má šanci si je pouze prohlédnout. Je nepřípustné, aby si někdo během zasedání pořizoval poznámky.

Diskrétnost je zaručena. Musí to tak být, neboť Loyalty Awards se účastní nejvýznamnější evropské programy jako Tesco Clubcard, Nectar, Avios, telekomunikační operátoři, banky a další finanční instituce. Tyto společnosti si tvrdě konkurují a rozhodně nepotřebují, aby se někdo nepovolaný dostal k jejich údajům.

Veškeré podrobné informace jsou k dispozici na www.theloyaltyawards.com

V případě zájmu jsem připraven Vám poskytnout radu a pomoc s vyplněním přihlášky.

Nezapomeňte, že termín pro podání přihlášky je 12. února 2014.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s