O mně

Specialista na věrnostní programy

Jsem jedním z největších expertů na vytváření věrnostních strategií ve střední Evropě. Věrnostním programům se věnuji osmnáct let a svoji profesionální kariéru jsem trvale spojil s tímto oborem. Předávám své bohaté zkušenosti formou konzultací, workshopů a kompletních projektů na míru.

  • Navrhuji originální řešení zákaznických programů
  • Vymýšlím re-design a inovace zavedených věrnostních programů
  • Vytvářím věrnostní direct marketingových kampaně

Ve svých třiadvaceti letech jsem dostal jedinečnou šanci od základů vymyslet a spustit Baťa klub. Na tomto programu jsem nepřerušeně pracoval od jeho startu v roce 1999 do roku 2010. Nejvíce jsem se o věrnostních programech naučil během vymýšlení a následného pětiletého provozování koaličního věrnostního programu RENOME. Pěti velkým retailovým firmám (Baťa, Blažek, Droxi, Fokus Optik, Klenoty Aurum, Reserved) se podařilo vybudovat půlmilionovou aktivní zákaznickou bázi a dosáhnout díky RENOME úžasných výsledků ve vzájemném sdílení zákazníků.

Deep know how to keep your customers! 

Jsem partnerem společnosti Pricewise, ve které pracuje team prvotřídních expertů na zákaznické programy, smart pricing a vyspělou marketingovou analytiku. Máme za sebou mnoho projektů v oblastech jako retail, gastronomie, služby, FMCG, finanční služby, hotelové sítě a volný čas. V Pricewise se od roku 2012 starámena denní bázi o GOPASS, program který zvítězil v prestižní soutěži The Loyalty Awards 2015 v Londýne ve třech kategoriích. Více se můžete dočíst v case study zde.

Dokážeme Vám vydělat více peněz díky zvýšení věrnosti Vašich zákazníků.

Vytvořil jsem rozsáhlou databázi věrnostních programů, která je přístupná zdarma na adrese www.dbvp.cz

Patřím mezi stálé členy poroty The Loyalty AwardsČasto přednáším na různých konferencích. Na své Alma Mater ve Zlíně (Univerzita Tomáše Bati) vedu kurzy CRM a marketingu a píši do odborných časopisů. Můj profesní životopis najdete na LinkedIn.

V roce 2017 jsem obdržel titul Certified Loyalty Marketing Professional (CLMP) od správní rady Loyalty Academy. Vyjádření rady při udělení titulu CLMP: „Your lifetime commitment, passion and achievements with regards to the loyalty marketing industry“.

Kontaktujte mě prosím emailem na: radek@radekhrachovec.com nebo radek.hrachovec@pricewise.cz

Veškeré důležité novinky z oblasti věrnostních programů dávám denně na Twitter: RadekOnLoyalty

„Jen ten kdo umí rozdávat, získá srdce a věrnost svých zákazníků.“

Radek Hrachovec

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s