Specialista na věrnostní programy

Jsem jedním z největších expertů na vytváření věrnostních strategií ve střední Evropě. Věrnostní programy a přímý marketing mě nadchly už před dvaceti lety a svoji profesionální kariéru jsem s nimi trvale spojil. Předávám své bohaté zkušenosti formou konzultací, workshopů a kompletních projektů na míru.

V roce 2017 jsem obdržel titul Certified Loyalty Marketing Professional (CLMP) od správní rady Loyalty Academy. Vyjádření rady při udělení titulu CLMP: „Your lifetime commitment, passion and achievements with regards to the loyalty marketing industry“.

Databáze věrnostních programů

Během let jsem nashromáždil ohromné množství informací o stovkách různých věrnostních programů z celého světa. Jednoho dne jsem se rozhodl tuto svoji pravidelně aktualizovanou databázi zveřejnit. Inspirujte se zdarma na adrese www.dbvp.cz

Ve svých třiadvaceti letech jsem dostal jedinečnou šanci od základů vymyslet a spustit Baťa klub. Na tomto programu jsem nepřerušeně pracoval od jeho startu v roce 1999 do roku 2010. Nejvíce jsem se o věrnostních programech naučil během vymýšlení a následného pětiletého provozování koaličního věrnostního programu RENOME. Pěti velkým retailovým firmám (Baťa, Blažek, Droxi, Fokus Optik, Klenoty Aurum, Reserved) se podařilo vybudovat půlmilionovou aktivní zákaznickou bázi a dosáhnout díky RENOME úžasných výsledků ve vzájemném sdílení zákazníků.

Partner společnosti Voxwise

Jsem jedním ze tří partnerů společnosti Voxwise, ve které pracuje team prvotřídních expertů na zákaznické programy, smart pricing a vyspělou marketingovou analytiku. Máme za sebou mnoho projektů v oblastech jako retail, gastronomie, služby, FMCG, finanční služby, hotelové sítě a volný čas. Ve Voxwise se od roku 2012 staráme na denní bázi o GOPASS, program který zvítězil v prestižní soutěži The Loyalty Awards 2015 v Londýne ve třech kategoriích. Více se můžete dočíst v case study zde.

The Loyalty Awards

Patřím mezi stálé členy poroty The Loyalty Awards v Londýně. Často přednáším na různých konferencích. Na své Alma Mater ve Zlíně (Univerzita Tomáše Bati) vedu kurzy CRM a marketingu a píši do odborných časopisů. Můj profesní životopis najdete na LinkedIn.

Veškeré důležité novinky z oblasti věrnostních programů dávám denně na Twitter: RadekOnLoyalty

„Jen ten kdo umí rozdávat, získá srdce a věrnost svých zákazníků.“

Lidé cíleně ignorují nevyžádanou reklamu. Invaze komerční komunikace naplnila veškerá dostupná média a naše emailové schránky nekonečným počtem nevyžádaných zpráv a donutila nás k protireakci. Nadlinkový marketing přestal být efektivní.

Naopak důležitost věrnostních programů stále stoupá, neboť jsou založeny na základních principech fungování naší osobnosti – potřeba rozpoznání a odměny.

Kontaktujte mě prosím e-mailem na: radek.hrachovec@voxwise.com