Dodáváme věrnostní programy, pricingová a direct marketingová řešení, která zvyšují zisk o 5 – 10%

Pricewise partneři: Peter, Milan, Radek

Ve Voxwise máme za sebou desítky projektů v industries jako retail, gastronomie, služby, FMCG, finanční služby, hotelové sítě a volný čas. Já jsem jedním ze tří partnerů Voxwise – Milan Schnorrer, Peter Krišťák a Radek Hrachovec. Společně rozvíjíme Voxwise od roku 2012. Naším největším úspěchem je program Gopass.sk, který jsme vyvinuli pro Tatry Mountain Resorts, jenž v roce 2015 vyhrál v prestižní soutěži Loyalty Awards ve 3 kategoriích. Více zde.

Máte problém s udržením svých důležitých zákazníků?

Pomůžeme Vám. Vymyslíme originální řešení a postaráme se o jeho realizaci.

Své služby Vám můžeme nabídnout v oblastech přímého marketingu (direct marketing), CRM (Customer Relationship Management), databazového marketingu (database marketing), komplexního zpracování věrnostního programu počínaje vymyšlením originálního konceptu a konče kompletní realizací.

  • Navrhujeme originální řešení zákaznických programů
  • Vymýšlíme re-design a inovace zavedených věrnostních programů
  • Realizujeme direct marketingové kampaně včetně automatizace
  • Umíme vylepšit revenue management a postavit cenové strategie

Net Loyalty Score

Firmám chybí jednoduchá metrika na měření loajality zákazníků. Potřebují sledovat vývoj, mít univerzální indikátor před a po zavedení věrnostního programu, porovnávat se mezi sebou. Tak jsme vymysleli Net Loyalty Score.

Cílem NLS je zavést široce používanou metriku na měření loajality zákazníků. Díky tomu, že já sám se zabývám loajalitou 20 let a v Pricewise máme analytický team, který má za sebou desítky projektů, dokázali jsme ze složitého udělat jednoduché. Pomocí Net Loyalty Score si může loajalitu změřit úplně každá firma.

Návod na měření je zde.

Jsme česko-slovenská firma

Kanceláře máme v Praze i Bratislavě. Náš team tvoří třicet mladých datových analytiků a analytiček, programátorů, konzultantů a já jsem z nich nejstarší 😉

Kontaktujte mě prosím e-mailem: radek.hrachovec@voxwise.com