Nový design, nová éra

Začínám brát svůj blog opět vážně, neboť v posledních měsících jsem ho poměrně dost zanedbával. Byl jsem velmi zaměstnaný startem karty TATRYPASS.SK a dalšími projekty, které se teprve připravují. Neměl jsem čas se tomuto blogu věnovat. To se ale pomalu mění a věřím, že články budou přibývat.

Trvale dostávám od čtenářů zpětnou vazbu, že tady něco užitečného našli, což mě těší. Mám v jednom adresáři odloženo zhruba 30 témat, o kterých bych mohl něco napsat, takže myšlenek je na skladě dost.

V létě jsem slíbil vytvoření souhrnné databáze věrnostních programů. Ta během posledních měsíců vznikala a čeká už pouze na zveřejnění. Bude to velmi zajímavá studnice všech možných přístupů k věrnostním programům z našich krajů a také by tam mělo být to nejlepší ze světa.

Jako dárek k nové blogo-éře jsem si nadělil nový design. Líbí se mi ta barevná kombinace a čistota provedení. Zdá se mi, že text se v něm čte celkem dobře. Navíc mi tento vizuální styl připomíná moje věrnostní programy, také se snažím, aby byly přímočaré, jednoduché a zároveň výrazné. Musí upoutat, musí fungovat. Fungují!

 

Veškeré novinky ode mě najdete nejlépe na Twitteru: @RadekOnLoyalty

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s